Наші фахівці більше 10 років займаються професійним ремонтом і обслуговуванням ноутбуків у Львові будь-яких моделей і виробників. Ми готові допомогти Вам навіть з найскладнішими проблемами і неполадками Вашого пристрою.
Потрібна перепайка чіпа, заміна материнської плати рідкісної моделі або ремонт системи охолодження? Нам це під силу!
Забитою системою охолодження
Це основна причина поломок ноутбуків. Бруд, пил і інші непристойності в системі охолодження материнської плати призводять до перегріву важливих компонентів системи: південного і північного мостів, центрального процесора і відеокарти. Наслідки зневаги періодичної чищенням різноманітні.
Перша ознака сильного засмічення - висока температура корпусу в місці розташування згаданих ключових вузлів. Стабільність роботи системи може зберігатися на попередньому рівні. Несправності помітні тільки при запуску ресурсоємних програм.
На наступній стадії комп'ютер може самостійно перезавантажуватися і навіть вимикатися. Якщо на це не звертати уваги, ноутбук в результаті просто перестане включатися.
Вихід з ладу батареї
Далеко не всі користувачі дотримуються рекомендацій з приводу правильного використання батареї ноутбука. В результаті вона остаточно перестає працювати після певного терміну з моменту покупки.
Відремонтувати батарею< можна, але завжди. У деяких ситуаціях допомагає заміна контролера, в інших - «банок» елемента живлення. Ремонтопридатність батареї - хороший знак, адже описані вище процедури зазвичай дешевше покупки нового елемента живлення.
Пролиті напої
Друга за «популярності» проблема полягає в напоях, розлитих на пристрій. Тут мобільність грає з ним злий жарт. Головне після потрапляння на клавіатуру рідини негайно вимкнути живлення і вийняти батарею. Після цього відразу нести в майстерню для чищення.
Включати залитий ноутбук не потрібно навіть після того, як він просох. Це призведе до прискорення процесів окислення на контактах і в інших важливих місцях, що загрожує бідою великих масштабів.
Проблеми з екраном
Екран, або точніше - матриця, ноутбука одне з найбільш вразливих його місць. Це досить тендітна структура, яку легко пошкодити. Але крім механічних пошкоджень вона схильна до і природного зносу під час експлуатації. Тому, в більшості випадків, поломка матриці веде до її заміни.
З іншого боку, проблема може критися в инверторе матриці. Це спеціальна плата, яка змінює параметри струму так, щоб екран міг працювати нормально. Якщо проблема пов'язана з ним, то вистачить і його заміни. Таким чином, якщо пристрій включається нормально, все системні звуки відтворюються, а зображення немає або воно спотворене, то слід міняти матрицю.
Проблеми із зображенням можуть вказувати на механічне пошкодження шлейфу матриці або проблеми з відеоадаптером. Останній варіант перевіряється підключенням зовнішнього монітора.
Несправності периферійних пристроїв
Будь-компонент системи, будь то планки оперативної пам'яті, жорсткий диск або привід може прийти в непридатність. Причиною неполадок можуть бути як зазначені вище обставини, так і менш тривіальні. У всякому разі, діагностувати і усунути поломку одного з периферійних пристроїв відносно нескладно.
Проблеми з програмним забезпеченням
Ряд неполадок в роботі ноутбука може бути пов'язаний і шкідливого ПЗ або збоями в роботі корисних програм. Нестабільність програмного забезпечення, в тому числі і операційної системи, призводить до раптової перезавантаження, «підвисання» та інших неприємних наслідків. Для усунення таких неполадок досить виявити «винуватця» і видалити / виправити його. У ряді випадків виправити неполадку допомагає тільки перевстановлення ОС або перепрошивка БІОСа.
Існує ще безліч більш специфічних поломок. Але при поломки краще звертатися до фахівців, особливо якщо немає твердої впевненості в можливості самостійного ремонту.