Вітаємо Вас на нашому сайті! Фахівці компанії «Львів Сервіс ™» раді надати професійні послуги з налаштування Інтернету, WiFi роутера (маршрутизатора), локальної мережі і практично будь-яких інших систем обчислювальних мереж.
Ми вміємо працювати з серверами, хабами і мережевим обладнанням провідних компаній: Cisco Systems, HP Networking, Juniper Networks, Huawei та інші. У нашій компетенції обслуговування, встановлення та налаштування високонавантажених систем, IP-телефонії і відеоспостереження.
Ми працюємо з усіма виробниками домашніх WiFi роутерів, точок доступу і модемів – TP-LINK, D-Link, ASUS, Zyxel, NETGEAR, LinkSys і багатьма іншими.
У цьому невеликому огляді ми розповімо Вам, як самостійно налаштувати доступ до Інтернету на комп'ютері або ноутбуці.
Розглянемо кілька найпоширеніших варіантів підключення:
- безпосередньо за допомогою кабелю;
- через WiFi роутер;
- з використанням USB модему (3G, 4G, LTE).
Налаштування Інтернету через кабель
Отже. У Вас в квартирі, будинку або в офісі є Інтернет кабель, який провів місцевий провайдер. Зазвичай технічні фахівці провайдерів відразу налаштовують комп'ютер для роботи в мережі після прокладки кабелю (це входить в підключення). Можливо, у Вас з'явився інший комп'ютер або ноутбук, який потрібно налаштувати для підключення до Інтернету, або просто збилися налаштування на існуючому комп'ютері.
Ми не будемо наводити наукові визначення тієї чи іншої настройки, а постараємося все пояснити простою мовою, щоб Ви могли вловити суть.
- IP адреса – числа, розділені через точку, означають «номер» Вашого підключення в мережі поточного провайдера. Наприклад 33.13.89.101. Відзначимо, що IP адреса потрібно не завжди: він може бути динамічним (постійно змінюватися), або просто його не потрібно вказувати (виходить автоматично). Цю інформацію Вам надасть провайдер.
- Маска підмережі. Зазвичай вона така: 255.255.255.0. Але може відрізнятися, необхідно дізнатися у провайдера.
- Основний шлюз. Адреса обладнання в мережі провайдера, до якого підключається Ваш комп'ютер. Приклад: 93.113.49.1.
- DNS – сервер. Може бути один або два (в цьому випадку краще вказати обидва - основний і додатковий). Приклад: 93.103.249.1.
Після того, як Ви дізналися цю інформацію, можна переходити до налаштування. Підключіть кабель Інтернету до комп'ютера. Натисніть «Пуск» – «Панель управління» – «Центр управління мережами і загальним доступом». У лівій колонці виберіть «Зміна параметрів адаптера».
Там Ви повинні побачити «Підключення до локальної мережі». Саме його і будемо налаштовувати.
Натисніть на нього правою кнопкою – «Властивості». Оберіть «Протокол Інтернету версії 4» і натисніть «Властивості». У вкладці «Загальні» введіть всю зазначену вище інформацію та натисніть «Ок». Після цього Інтернет має запрацювати.
Налаштування інтернету через роутер
У статті «Установка і настройка WiFi роутера» ми розповідали, як зайти в налаштування роутера. Виконайте всі дії і перейдіть в налаштування WAN - це і є настройка доступу роутера до Інтернету. Там Вам належить ввести всі ті дані, про які ми писали вище.
Налаштування інтернету через USB модем
Якщо у Вас є USB модем Vodafone, Kyivstar, Ukrtelecom, 3mob, Lifecell (і інших операторів), в першу чергу потрібно переконатися, що зона покриття даного оператора дозволяє використовувати модем там, де Ви перебуваєте. Щоб це дізнатися, введіть пошуковий запит в Google виду «зона покриття Київстар», например.
Якщо з USB модемом йде в комплекті диск, вставте його і встановіть програмне забезпечення для модему. Багато модеми мають внутрішній розділ, на якому знаходяться файли, Вам необхідно підключити модем до комп'ютера або ноутбука і запустити програму установки. Просто дотримуйтесь інструкцій інсталятора, там все досить просто і зрозуміло.
Після цього запускайте додаток, яке встановилося, і натискайте «Підключити».
Замовте професійну настройку!
Якщо Ви бажаєте встановити і налаштувати локальну або бездротову WiFi мережу в офісі або вдома "під ключ", то наші фахівці будуть раді допомогти Вам і в цьому випадку! Просто зателефонуйте або напишіть нам. Майстер проведе розвідку "мертвих зон" і порадить як краще спроектувати ефективну і надійну мережу.
Порядок виконання робіт
- У сервісному центрі нашої компанії. Спочатку майстер проводить діагностику обладнання, яка дозволяє визначити характер несправності, уточнює у Вас за яких обставин сталася неприємність. В офісі нашої компанії діагностика безкоштовна! Озвучує терміни і вартість робіт по ремонту або налаштування мережевого обладнання та узгоджує її в Вами. Потім проводиться ремонт. Коли несправність буде усунена, з Вами зв'яжеться менеджер. Забрати справне устаткування Ви зможете самостійно, або ми можемо відправити його кур'єром.
- На виїзді (у Вас на дому або в офісі). Спеціаліст сервісного центру прибуде до Вас протягом 1 години після того, як Ви залишили заявку. Майстер проводить діагностику несправностей і озвучує вартість і можливе час робіт. Якщо Ви згодні, то приступає до ремонту. У разі відмови від робіт, діагностика оплачується за прейскурантом. Коли майстер закінчує ремонтні роботи, Ви перевіряєте якість і оплачуєте рахунок.
Гарантія на роботи
Ми надаємо розширену гарантію до 1 року на комплектуючі, встановлені в процесі установки, ремонту або настройки мережевого обладнання, плюс - гарантія виробника пристрою або деталі. Після закінчення робіт оформляється акт виконаних робіт.
Сподіваємося, що ця невелика стаття відповіла на деякі Ваші запитання, що стосуються налаштування локальної мережі, Інтернету або WiFi роутера на дому або в офісі. Але якщо Вам щось не зовсім зрозуміло в специфіці роботи сервісного центру «Львів Сервіс» або ж просто хочете отримати безкоштовну консультацію і відповіді професіонала, телефонуйте! Ми завжди Вам раді!