Логотип компанії Львів Сервіс
Сервісний центр Львів Сервіс

Ремонт комп'ютерів і основні несправності

Ноутбук, стаціонарний комп'ютер або будь-яка інша техніка має свій робочий ресурс. Крім того, на стабільність і якість роботи таких складних систем впливає маса чинників від правильності і своєчасності періодичного обслуговування до деяких нюансів експлуатації.

Тому неполадки в роботі домашнього або офісного ПК неминучі і їх поява - питання часу. Всі несправності, в залежності від причини виникнення, діляться на два типи: апаратні і програмні. Перші виникають внаслідок порушення роботи фізичних компонентів системи (жорсткого диска, блоку живлення, відеокарти та іншого), а другі через порушення в роботі програмного забезпечення.

Апаратні несправності

Поломки функціональних компонентів системи відбуваються в результаті фізичних ушкоджень, вичерпаний ресурсу або неправильного обслуговування. На роботі ПК вони відображаються по-різному. У найбільш складних випадках поломка призводить до повного виходу з ладу всієї системи.

График основных неисправностей ПК

Графік основних несправностей ПК

Специфіка робочого режиму призводить до того, що найчастіше ламаються жорсткі диски. З огляду на те, що дані операційної системи записані на них, в такому випадку комп'ютер приходить в непридатність до заміни модуля і перевстановлення ОС.

Графік відмов жорстких дисків

Графік відмов жорстких дисків

Про такі проблеми говорить миготливий курсор на чорному екрані після включення або повідомлення виду: «ntldr is missing» і подібні.

Друге місце за кількістю несправностей займає блок живлення. Часто конденсатори на його платі приходять в непридатність. Неробочі конденсатори можна визначити за зовнішнім виглядом - вони роздуті у верхній частині.

Неисправные конденсаторы

Несправні конденсатори

На непрацюючий блок живлення вказує відсутність реакції комп'ютера на спроби включення. Справа може бути не тільки в цьому вузлі системи, але, при нормальному стані мережевого шнура і розетки, винен блок живлення.

Програмні неполадки

Робота комп'ютера управляється складним комплексом програмного забезпечення. Тому в тому, що в процесі експлуатації виникають помилки програмного характеру, немає нічого дивного. Особливо враховуючи, що ПЗ не постійно змінюється і залишає сліди своєї діяльності.

Несправне програмне забезпечення

Несправне програмне забезпечення

Основних причин, які призводять до неполадок програмного характеру, три: шкідливе ПЗ, «Засміченість» операційної системи і невідповідність апаратних характеристик комп'ютера вимогам виконуваних програм.

Вирусы та інше вредоносное ПО

Віруси та інше шкідливе ПЗ

Лідирують у списку різні віруси та інші шкідливі програми, які потрапляють в систему ззовні через інтернет, знімні носії інформації або інші пристрої, які підключаються з вбудованою пам'яттю.

Уповільнена работа програм, «Глюки», «вильоти» та інші проблеми з продуктивністю системи в рівній мірі можуть бути наслідком дій вірусів, достатку непотрібних даних або високих системних вимог програм.

Все що встановлюються, неправильно видаляються і виконувані на комп'ютері програми і переміщуються файли залишають після себе невеликі «шматочки» даних. Чим більше цих «шматочків», тим сильніше вони позначаються на продуктивності в цілому. Крім того, операційна система не позбавлена ​​і внутрішніх помилок, які можуть проявлятися тільки в певних умовах.

Так чи інакше, будь-яка несправність в роботі комп'ютера - привід звернутися до фахівців з ремонту. Попереднє діагностування дозволить визначити тільки кращі дії - виїзд співробітника або передачу комп'ютера в ремонт.

Самостійне усунення несправностей без чіткого розуміння причин, які до них призвели, загрожує повним виходом комп'ютера з ладу.

По моделям:

Acer Asus HP Sony Vaio Samsung Lenovo Dell
Назва послуги Вартість

1.1. Виїзд фахівця (район м. Львів)

Безкоштовно

1.2.1. Діагностика обладнання в сервісному центрі

Безкоштовно

1.2.2. Діагностика обладнання на виїзді

Безкоштовно

1.3. Встановлення Windows (драйвери та антивірус у подарунок)

300 гривень

1.12. Основна антивірусна профілактика

Видалення вірусів, реклами, встановлення антивірусу

300 гривень

1.13. Глибока антивірусна профілактика

Усунення наслідків дії вірусів, відновлення роботи операційної системи

350 гривень

2.2. Заміна блоку живлення комп'ютера

390 гривень

2.14. Усунення перегріву комп'ютера, профілактичні роботи, чистка від пилу, заміна термопасти і термопрокладок

690 гривень

Проконсультуйтеся
по вашій проблемі

Це безкоштовно!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
(096) 423 79 67

Наша адреса
у Львові

Діагностика в подарунок!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
Львів, Зубрівська 36
Сихів
Подивитись на карті

Замовте зворотній дзвінок
Передзвонимо протягом 15 хвилин
Увага! Дана форма тимчасово не працює!

Відправитиочистити