У меня не была установлена антивирусная програма и случайно получилось так что систему заблокировал банер-вымогатель. Обратилась в сервісний центр «Львів Сервіс», мастер довольно быстро приехал на дом и убрал его и заодно установил антивирус, а еще дал полезные рекомендации. И главное все это обошлось мне совсем недорого. Спасибо вам за помощь!

Татьяна Жданова
Татьяна Жданова

Очень понравилось сотрудничать с сервисным центром «Львів Сервіс». Видно, что специалист действительно специалист в этой области. Починил компьютер, теперь нет проблем. Даже нести комп никуда не пришлось, приходили на дом. Удобно, одним словом))

Irina Evstafeva
Irina Evstafeva

Нормальний сервісний центр! Переконався на особистому прикладі, здавав туди в ремонт свій старенький ноутбук, він вже майже розвалювався, але з нього зробили майже «цукерку»=)) Працює як новенький. за що велике спасибі!

Анатолій Чурай
Анатолій Чурай

Вдячний за допомогу в ремонті домашнього комп'ютера мого діда і настройки інтернет-з'єднання. Сам я, на жаль, не впорався. А для діда комп'ютер — єдиний зв'язок зі світом. Оперативно, ремонт на відмінно, майстер по словам був професіонал — все дідові пояснив з великим терпінням! Дякуємо!

Єгор Сафір
Єгор Сафір

Ноутбук став сильно нагріватися і сам по собі відключатися, звернулася за допомогою в сервісний центр «Львів Сервіс». Замовлення прийняли швидко, майстер приїхав через 2 години. Був ввічливий і відразу взявся за огляд. Виявилося на кулері багато пилу, майстер все акуратно вичистив і ноутбук перестав грітися. А ще й заодно він мені систему почистив від всякого системного сміття. Я так рада, ноутбук став так швидко працювати, зовсім як новий. І по оплаті вийшло недорого.

Надія Комкова
Надія Комкова

Звернулася в центр, коли і ноутбук, і комп'ютер в офісі перестали бачити файли, записані на зовнішній носій. А там був майже закінчений диплом, а резервних я не робила. Майстер швидко і майже без втрат відновив дані. Величезне йому спасибі.

Irina Sunny
Irina Sunny

Спеціаліст компании швидко відреагував на мою проблему. Комп'ютер в один момент перестав включатися, майстер в сервісі сказав, що зламався блок живлення, і порадив замінити його, так як ремонтувати його вийде дорожче. Так і зробили, часу багато це не зайняло і по грошах вийшло недорого.

Володимир
Володимир

Хочу висловити величезну подяку сервісному центру «Львів Сервіс»! На роботі мало не втратили всю клієнтську базу через поломки комп'ютера. Майстер приїхав дуже швидко, оживив наш комп'ютер і ціна за послугу була цілком адекватною! Щиро Дякую!

Наталія Кірєєва
Наталія Кірєєва