Логотип компанії Львів Сервіс
Сервісний центр Львів Сервіс

Апгрейд комп'ютера

Апгрейд комп'ютераНастільні ПК значно перевершують ноутбуки в плані потенціалу для модифікації системи. Практично будь-який вузол системи може бути замінений більш просунутим. З огляду на темпи розвитку «заліза», така можливість дуже актуальна. Приблизно раз на півроку з'являються нові моделі компонентів системи.

Проводити апгрейд так часто без особливої ​​потреби не потрібно, але в один момент турбуватиметься розширенням оперативної пам'яті, установкою більш ємного жорсткого диска або навіть заміною материнської плати все ж таки доведеться.

Коли потрібен апгрейд

Необхідна періодичність модернізації комп'ютера безпосередньо залежить від завдань, на які він розрахований. Наприклад, машина для роботи з текстом і інтернетом практично не потребує оновлення. Тобто, можна обмежитися нарощуванням оперативної пам'яті раз в два-три роки.

У випадках, коли ПК використовується для редагування відео або створення тривимірної графіки, його потрібно «тримати в тонусі», забезпечуючи новими компонентами з максимально можливою частотою. Так само йдуть справи і з ігровими комп'ютерами.

Не варто забувати про те, що заміна одних компонентів може вести до необхідності в заміні інших. При комплексної заміни комплектуючих новішими в переважній більшості випадків доведеться міняти і блок живлення на більш потужний. Тому модифікація комп'ютера вимагає свідомого підходу і планування.

Особливості заміни компонентів

Системний блок настільного комп'ютера складається з безлічі компонентів, майже кожен з яких може бути замінений. Розглянемо докладніше особливості їх заміни.

Материнська плата і процесор

Встановлення нової материнської плати має сенс при придбанні нового процесора або для забезпечення підключення периферії з сучасними інтерфейсами. Критичний момент при виборі цих компонентів - сумісність. Справа в особливостях архітектури підключення (контакти чіпа і гніздо на материнській платі) і принципів взаємодії.

Материнская плата

Материнська плата

Заміна процесора необхідна в ситуаціях, коли обчислювальної потужності старого вже не вистачає для роботи необхідних програм. Якщо потрібно поміняти тільки процесор, то знадобиться знайти модель, сумісну з поточною материнською платою або придбати два компонента разом. У такому випадку варто подбати і про оновлення системи охолодження (новий кулер).

Процесор

Процесор

Таким чином, установка нової системної плати і процесора в багатьох випадках виробляються разом. Заміна тільки системної плати має сенс при пошкодженні останньої.

Оперативна пам'ять

Оперативно пристрій (ОЗУ) необхідно для зберігання і швидкого доступу до тимчасових даними працюючих програм. Удосконалення програмного забезпечення призводить до постійного зростання споживання ресурсів ОЗУ. Чим більше обсяг цієї пам'яті, тим швидше працює комп'ютер.

Оперативно запам'ятовуючий пристрій (ОЗУ)

Оперативно запам'ятовуючий пристрій (ОЗУ)

Наращивание оперативной памяти необходимо для удовлетворения потребностей современных програм. К примеру, многие прибегли к такому ходу после значительного увеличения потребления ресурсов известным браузером Chrome.

Видеокарта

Многие современные материнские платы оснащаются интегрированным чипом для управления графикой. Для многих задач встроенной видеокарты более чем достаточно. Однако если этот чип по каким-то причинам выйдет из строя, то его придётся перепаивать или устанавливать подключаемую видеокарту.

Видеокарты для настольного ПК

Видеокарты для настольного ПК

С компьютерами, предназначенными для работы с графикой или современных игр, ситуация несколько иная. Для них видеокарта – один из ключевых компонентов системы. Поэтому замена этого блока производится гораздо чаще, чем в офисных или других ПК. Прибегать к такому шагу без особой необходимости не имеет смысла, ведь видеокарта часто является самым дорогим компонентом системы.

Жёсткий диск

Устройство под названием жёстки диск необходимо для хранения всей системной информации и данных пользователя. Заміна его производится при поломке ввиду очень низкой ремонтопригодности данного узла.

Жёсткий диск для настольного ПК

Жёсткий диск для настольного ПК

С появлением и распространением жёстких дисков на базе твердотельных носителей информации (SSD HDD) к замене прибегают также для повышения скорости считывания данных, что сказывается на производительности работы всей системы. Кроме того, отдельно приобретаемые диски могут использоваться для наращивания размеров хранилища данных.

Блок питания и корпус

Заміна блока питания (БП), устройства для снабжения всех устройств электроэнергией, производится при выходе его из строя или при комплексной модернизации системы. Разные компоненты даже одного типа могут потреблять разное количество электроэнергии. Поэтому, при комплексной замене узлов ПК необходимо менять и БП.

БП для настольного ПК

БП для настольного ПК

Заміна корпуса и вовсе дело вкуса. То есть, при желании его можно не менять вообще (если речь не идёт об особых требованиях к системе охлаждения). С другой стороны, при желании обновить внешний вид ПК или при физическом повреждении старого корпуса возможен перенос существующей системы в новый.

Корпус

Корпус

Назва послуги Вартість

1.1. Виїзд фахівця (район м. Львів)

Безкоштовно

1.2.1. Діагностика обладнання в сервісному центрі

Безкоштовно

1.2.2. Діагностика обладнання на виїзді

Безкоштовно

2.16. Збірка нового комп'ютера "під ключ"

Вартість залежить від обраної Вами комплектації і від складності збірки

від 1790 гривень

2.17. Модернізація старого комп'ютера

Вартість залежить від обраної Вами комплектації і від обсягу робіт

від 590 гривень

Проконсультуйтеся
по вашій проблемі

Це безкоштовно!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
(096) 423 79 67

Наша адреса
у Львові

Діагностика в подарунок!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
Львів, Зубрівська 36
Сихів
Подивитись на карті

Замовте зворотній дзвінок
Передзвонимо протягом 15 хвилин
Увага! Дана форма тимчасово не працює!

Відправитиочистити