Логотип компанії Львів Сервіс
Сервісний центр Львів Сервіс

Оргтехніка — принтери, МФУ і сканери

"Львів Сервіс" здійснює професійне обслуговування і ремонт принтерів, налаштування сканерів. Якісні послуги за розумними цінами!

Що вас цікавить?
Принтери

Налаштування принтеров, чистка, ремонт

МФУ

Налаштування МФУ, чистка, ремонт

Сканери

Налаштування сканерів, ремонт

Оргтехніка: принтери, МФУ, сканери

Оргтехніка в повсякденному житті

Оргтехніка (принтери, МФУ, сканери) – вже давно стала частиною офісного інтер'єру. Значення цих пристроїв в процесі нашої роботи настільки високо, що поломка оргтехніки здатна зупинити всю роботу. У таких випадках кожна хвилина зволікання загрожує втратами. Саме тому вас зацікавлять наші послуги з ремонту принтерів та іншої оргтехніки, які здійснюються професіоналами високого класу з великим досвідом.

Послуги з ремонту оргтехніки

Сервісний центр «Львів Сервіс» пропонує Вам скористатися послугами по ремонту оргтехніки. На сьогодні ми надаємо широкий спектр послуг, включаючи обслуговування і ремонт будь-якої цифрової техніки всіх виробників і моделей. Ми здійснюємо обслуговування та налаштування МФУ, принтерів, плоттерів, сканерів та іншої оргтехніки. При необхідності, майстер може виїхати безпосередньо в ваш офіс або на будинок, тим самим значно полегшуючи роботу вам.

Обслуговування також може проводитися безпосередньо на місці замовника послуги. Наше сучасне діагностичне обладнання в найкоротші терміни дозволяє виявити основні причини виходу з ладу оргтехніки. Завдяки цьому майстер швидко визначає поломку і усуває її, використовуючи не тільки свій досвід, а й сучасні інструменти і деталі. Ми працюємо тільки з оригінальними запасними частинами.

На ремонт оргтехніки ми даємо гарантію незалежно від складності виконуваних робіт. У разі серйозних поломок, ми готові вивезти техніку самостійно і здійснити стаціонарний ремонт. Всі терміни обговорюються заздалегідь, "Львів Сервіс" завжди намагається зробити час ремонту максимально невеликим для зручності клієнтів!

Особливості ремонту оргтехніки

Будь-яка оргтехніка має свої тонкощі в ремонтних роботах. Наприклад, принтери - найчастіше виходять з ладу. Тому, ми рекомендуємо вам викликати нашого майстра не тільки тоді, коли техніка зламається, але і для планових оглядів і профілактичного чищення. З юридичними особами укладається договір на довгострокове абонентське обслуговування оргтехніки. Зазвичай оргтехніка виходить з ладу через зношування деяких активних деталей: барабани, що обертаються, чорнильниці, інші функціональні вузли. Потрібні послуги з обслуговування оргтехніки - телефонуйте нам!

Сканери - найнадійніший вид оргтехніки. Як показує практика, такі пристрої виходять з ладу вкрай рідко. Але, якщо таке трапляється, то зазвичай з вини самого власника. На ремонт сканерів зазвичай йде не багато часу. Цей майстер може повернути до життя вашу оргтехніку безпосередньо в офісі або вдома у власника. Набагато складніше здійснювати ремонт МФУ, які є складними пристроями. Без серйозної діагностики тут не обійтися.

Якщо ваша оргтехніка вийшла з ладу, наш сервісний центр «Львів Сервіс» швидко прийде до вас на допомогу! Досить зробити один дзвінок, і ми швидко приїдемо до вас. Доступні ціни та професіоналізм дають нам впевненість гарантувати вам якість і надійність нашої роботи з усіма тіпамі оргтехніки!

Скільки коштує ремонт оргтехники? Вартість
Виїзд комп'ютерного майстра або кур'єра безкоштовно!
Діагностика принтера, МФУ або сканера безкоштовно!
Підключення і базове налаштування принтера 300 гривень
Чистка та профілактика принтера 390 гривень
Підключення і базове налаштування МФУ 390 гривень
Налаштування роботи МФУ по локальній мережі 320 гривень
Налаштування роботи сканера по WiFi мережі 320 гривень
Підключення і базове налаштування сканера 300 гривень

Проконсультуйтеся
по вашій проблемі

Це безкоштовно!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
(096) 423 79 67

Наша адреса
у Львові

Діагностика в подарунок!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
Львів, Зубрівська 36
Сихів
Подивитись на карті

Замовте зворотній дзвінок
Передзвонимо протягом 15 хвилин
Увага! Дана форма тимчасово не працює!

Відправитиочистити