Логотип компанії Львів Сервіс
Сервісний центр Львів Сервіс

Відновлення даних з жорсткого диска

Відновлення даних з жорсткого диска

Перше, що необхідно зробити в разі втрати даних - знеструмити жорсткий диск і припинити будь-яке його використання. Навіть якщо на ньому встановлена ​​операційна система. Виняток будь-яких впливів на нього значно підвищує шанси на благополучне відновлення даних.

Потім слід визначити, чи відбулася втрата даних на програмному рівні або в результаті фізичних ушкоджень диска. Випадкове видалення або дія шкідливих програм умовно можна назвати програмними. Відповідно і відновлювати їх необхідно за допомогою програмних інструментів.

Симптоми фізичних ушкоджень диска

Фізичні ушкодження це, швидше за все, подряпини на поверхні магнітних дисків. Тут все трохи складніше. Розглянемо найбільш поширені ознаки таких ситуацій.

Відтворити диск инициализирован

Пошкодження з'єднання з жорстким диском (і за умови, що він не є основним) можна перевірити за допомогою менеджера дисків в ОС. Для цього необхідно натиснути клавіші Win+R і у вікні «Виконати» ввести diskmgmt.msc, а потім натиснути Enter.

Виклик менеджера дисків в ОС

Виклик менеджера дисків в ОС

У вікні диспетчера дисків буде список все підключених фізичних вінчестерів і їх розділів. Несправний буде відзначений як «Непроініціалізірованний».

Список фізичних вінчестерів і їх розділів

Список фізичних вінчестерів і їх розділів

Диск не вращается

Якщо правильно підключений диск не обертається, тобто не видає ніяких звуків при включенні, то цілком ймовірні проблеми з його керуючої платою. Заміна керуючої плати можлива, але повинна проводитися тільки професіоналом у сфері відновлення даних. І робиться такий крок тільки тоді, коли на накопичувача зберігаються дійсно критичні дані.

Занадто висока температура диска

Перевищення припустимої температури вінчестерів на магнітних дисках відбувається через надмірне тертя. Значне перевищення температури негативно позначається на всіх, гранично точно відкаліброваних, компонентах пристрою.

Сторонні шуми під час роботи пристроїва

Сторонні шуми під час роботи вінчестераПовторюваний не надто гучний цокаючий звук видає голівки, що зчитує, яка намагається вважати пошкоджений сектор даних. У такому випадку мова йде про розмагніченого секторі без фактичних пошкоджень поверхні диска.

Більш гучне шелестіння і постукування говорить про більш серйозні проблеми. Голівки, що зчитує вийшла з ладу, і торкається поверхні магнітного диска, залишаючи подряпини. Виявивши подібну проблему необхідно негайно знеструмити пристрій.

Про відновлення даних

У деяких випадках навіть на фізично пошкоджених дисках можна використовувати спеціальні програми для відновлення інформації. Потім слід розглянути можливість відновлення через таблицю MFT з даними про всі файли, записану в службовий сектор пам'яті. Ще один спосіб - зняття копій секторів з пошкодженими файлами.

Про відновлення данихПри великих пошкодженнях єдиний вихід - звернення до професіоналів по відновлення даних. Апаратний шлях відновлення інформації набагато дорожче. Процедура проводиться в чистому приміщенні, тому що розібрані пристрої дуже чутливі до пилу і іншим часткам. Варто бути готовим до того, що така процедура обійдеться дорожче придбання нового жорсткий диск.

Вибирати сервіс, який буде виробляти апаратне Відновлення Даних, слід ретельно. При некваліфікованому виконанні процедури єдиний шанс на повернення втрачених даних може бути безповоротно втрачений.

Обов'язково необхідно перевірити кваліфікацію фахівців і наявність чистого приміщення в лабораторії.

Назва послуги Вартість

1.1. Виїзд фахівця (район м. Львів)

Безкоштовно

1.2.1. Діагностика обладнання в сервісному центрі

Безкоштовно

1.2.2. Діагностика обладнання на виїзді

Безкоштовно

6.1. Відновлення даних (клас А)

Випадково видалені фотографії, документи. Випадки, коли пошкоджена таблиця файлової системи

Вартість залежить від об'єму відновлюваних даних

Може проводитися в сервісному центрі

від 450 гривень

6.2. Відновлення даних (клас Б)

Складні випадки, коли файли частково затерті, зашифровані або носій пошкоджений

Вартість залежить від об'єму відновлюваних даних

Проводиться тільки у нас в сервісному центрі

від 550 гривень

6.3. Ремонт контроллера жорсткого диска

Вартість залежить від характеру несправності

Проводиться тільки у нас в сервісному центрі

від 790 гривень

6.5. Ремонт контроллера SSD

Вартість залежить від характеру несправності

Проводиться тільки у нас в сервісному центрі

від 1190 гривень

Проконсультуйтеся
по вашій проблемі

Це безкоштовно!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
(096) 423 79 67

Наша адреса
у Львові

Діагностика в подарунок!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
Львів, Зубрівська 36
Сихів
Подивитись на карті

Замовте зворотній дзвінок
Передзвонимо протягом 15 хвилин
Увага! Дана форма тимчасово не працює!

Відправитиочистити