Логотип компанії Львів Сервіс
Сервісний центр Львів Сервіс

Чистка МФУ

"Львів Сервіс" пропонує якісні послуги з обслуговування МФУ і оргтехніки. Потрібно чистка МФУ? Зробимо швидко, надійно і недорого!

Зачем требуется чистка МФУ?

Чистка МФУНіяка оргтехніка, в тому числі МФУ, Чи не буде служить довго і добре, якщо не проводить періодичну чистку і профілактичні роботи. Згодом на роликах печатающими частини МФУ скупчуються волокна паперу, які заважають правильному функціонуванню та друку МФУ. Не важливо яке у Вас МФУ — лазерне або струминне, будь МФУ потребує періодичного чищення. У струменевому принтері модулі МФУ необхідно здійснювати чистку сопел для подачі фарби, в лазерному — чистку самого картриджа, а так же роликів подачі паперу.

Не завжди можливо виконати коректну чистку МФУ в домашніх умовах. Неякісна і груба чистка МФУ надасть тільки негативний ефект. Для правильного чищення МФУ використовуються балони зі стисненим фільтрованим іонізованим фільтрованим повітрям, безворсовие тканини і серветки для очищення фотобарабана, ізопропіловий спирт і струмопровідні мастила.

Професійне чищення МФУ

Висококваліфіковані фахівці компанії "Львів Сервіс" мають багаторічний досвід в обслуговуванні всіх видів оргтехніки, а так само в чищенні МФУ. Послуги надаються якісно і професійно, швидко і недорого. Звертайтеся! Ми завжди раби допомогти Вам з чищенням МФУ!

Скільки коштує чистка МФУ? Вартість
Виїзд комп'ютерного майстра або кур'єра безкоштовно!
Диагностика МФУ безкоштовно!
Чистка та профілактика МФУ 450 гривень
Повна чистка та змащування з частковим розбиранням МФУ 590 гривень
Калібрування скануючої частини МФУ 400 гривень

Проконсультуйтеся
по вашій проблемі

Це безкоштовно!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
(096) 423 79 67

Наша адреса
у Львові

Діагностика в подарунок!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
Львів, Зубрівська 36
Сихів
Подивитись на карті

Замовте зворотній дзвінок
Передзвонимо протягом 15 хвилин
Увага! Дана форма тимчасово не працює!

Відправитиочистити