Логотип компанії Львів Сервіс
Сервісний центр Львів Сервіс

Ремонт принтера

Ремонт принтераПроблеми з друкуючої технікою можуть досить негативно позначатися на виробничому процесі. Поломки побутових друкуючих пристроїв теж не особливо приємні. Далі розглянемо кілька найбільш поширених проблем і шляхи їх усунення.

Друк занадто повільний

Причиною повільної друку може бути підвищений якість в налаштуваннях. Прискорити процес може зменшення якості та вибір односторінковий друку в настройках принтер. Інший спосіб - друк матеріалів без зображень. Також деякі пристрої дозволяють нарощувати обсяг оперативної пам'яті.

Повільна друк при бездротовому підключенні - закономірне явище. Бездротові мережі апріорі повільніше дротових. Щоб підвищити стабільність роботи слід поміщати принтер якомога ближче до маршрутизатора. Також слід переконатися, що обидва пристрої підтримують протокол бездротового зв'язку 802.11n. Відповідні дані повинні бути вказані в керівництві користувача.

Система відправляє друк на неправильне влаштування

По ряду причин Windows може самостійно змінити пристрій друку за замовчуванням, і відправляти документи на нього. Щоб виправити становище, досить заново поставити пристрій за умовчанням.

Пристрій друку на замовчуванням

Пристрій друку на замовчуванням

Робиться це в кілька простих дій:

  1. Відкрити меню «Пуск».
  2. Вибрати пункт «Пристрої та принтери».
  3. Натиснути правою клавішею миші по необхідному пристрою.
  4. Вибрати пункт «Використовувати за замовчуванням».

Після цього документи повинні йти туди, куди треба.

Плями, горизонтальні смуги і блякла друк

У випадку зі струминними принтерами подібні проблеми означають забиті сопла друкуючої головки. Програмне забезпечення принтера дозволяє прочистити головки від висохлих чорнила і надрукувати тестову сторінку. Покроковий порядок дій повністю залежить від конкретної моделі пристрою.

Плями, горизонтальні смуги і бляклий друк

Плями, горизонтальні смуги і бляклий друк

Некоректні свідчення рівня чорнила

Датчики рівня чорнила рідко показують достовірні дані. Чи пов'язано це з особливостями їх роботи або конструкції або з хитрими маркетинговими стратегіями виробників - не так важливо. Вирішити проблему можна кількома шляхами. Наприклад, у випадку з картриджами HP необхідно заблокувати певні контакти. на пристроях Epson або Canon потрібні інші маніпуляції.

Контакти на картриджі

Контакти на картриджі

Папір застрягає

Застрягання паперу в принтері

Застрягання паперу в принтері

Якщо папір часто застрягає, то причина, швидше за все, криється в сторонніх предметах або забрудненні транспортувальних валів. Невеликий клаптик паперу або велика кількість пилу.

Для усунення проблеми достатньо усунути всі сторонні предмети і очистити пил. Чистку краще довірити професіоналам - разом з нею вони проведуть профілактичну діагностику.

Принтер всегда відає одну порожню сторінку

Багато пристроїв забезпечуються опцією, яка допомагає користувачеві відокремлювати друк одного документа від іншого. Тобто, це зовсім не поломка, а особливість штатного режиму роботи пристрою. Відключити опцію можна через властивості принтера. пункт називається «Сторінка-роздільник» украънською або Separator Pages англійською.

МФУ не сканує

Проблем може бути кілька - конфлікти в програмному забезпеченні пристрою, пошкодження шлейфу скануючої каретки і самої каретки. Перевстановлення драйверів пристрою дозволить виключити перше. за ремонтом другого доведеться звернутися до фахівців. Якщо бракує практичних навичок і знань ремонт може стати фатальним для техніки.

В цілому проблеми з друкуючими пристроями, як домашніми, так і корпоративними, краще довіряти професіоналам. Не знаючи особливостей конструкції пристроїв дуже легко їх пошкодити. Наприклад, користувачі відламують штоки, на яких кріпляться шестерні скануючої каретки.

Вартысть ремонту принтерів Вартість

1.1. Виїзд фахівця (район м. Львів)

Безкоштовно

1.2.1. Діагностика обладнання в сервісному центрі

Безкоштовно

1.2.2. Діагностика обладнання на виїзді

Безкоштовно

5.1.4. Чистка та профілактика принтера

790 гривень

5.1.6. Відновлення працездатності друкуючої головки струменевого принтера

890 гривень

5.1.7. Ремонт електроніки принтера

Вартість залежить від моделі принтера

Проводиться тільки в нашому сервісному центрі

від 890 гривень

5.1.8. Заміна фотоциліндра, магнітного валу або ракеля лазерного принтера

Вартість залежить від моделі принтера

Проводиться тільки в нашому сервісному центрі

від 690 гривень

Проконсультуйтеся
по вашій проблемі

Це безкоштовно!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
(096) 423 79 67

Наша адреса
у Львові

Діагностика в подарунок!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
Львів, Зубрівська 36
Сихів
Подивитись на карті

Замовте зворотній дзвінок
Передзвонимо протягом 15 хвилин
Увага! Дана форма тимчасово не працює!

Відправитиочистити