Логотип компанії Львів Сервіс
Сервісний центр Львів Сервіс

Налаштування Smart TV телевізорів у Львові

"Львів Сервіс" пропонує Вам якісні послуги налаштування, прошивці та підключенні Smart TV. Допоможемо швидко, надійно і недорого! Телефонуйте!

Що таке Smart TV?

Настройка Smart TVЩо таке SMART TV? Телевізор Smart TV - розумний телевізор, який має доступ до інтернету і має встановлену операційну систему і дозволяє встановлювати спеціальні програми - віджети! Через віджети можна дивитися фільми, ТБ канали, новини і т.д. в онлайні через інтернет.

Ми пропонуємо повну настройку телевізора (LG, Samsung, Sony, Philips, Kiwi), встановлення та налаштування віджетів, підключення та налаштування роутера. Відзначимо: виїзд майстра з налаштування телевізорів Smart TV по Львіву безкоштовний.

Налаштування Smart TV оперативно і без проблем

Налаштування Smart Tv Samsung. Ми робимо українізацію і розблокування Smart HUB телевізорів привезених з закордону. А також установку нових офіційних віджетів, таких як Megogo, DivanTV та ін., що дозволить дивитися безліч нових і старих фільмів, серіалів, мультфільмів а також ТБ.

Налаштування Smart Tv LG. Налаштування SMART TV телевізорів LG - це розширення можливостей пристрою, які дозволяють викорисстовувати телевізор на повну. Ми пропонуємо Вам звернутися до нас і отримати допомогу фахівця в цій справі.

Налаштування Smart Tv Sony. Пропонуємо встановлення онлайн кінотеатрів, дуже великий колекції фільмів за жанрами, які щойно вийшли фільмів. Встановимо великий список телеканалів для перегляду через інтернет. Гарантія на виконані роботи і подальше обслуговування.

Налаштування Smart Tv Philips. Зараз телевізори Philips займають більшу частину ринку. Хороша якість за доступною ціною. Але щоб отримати весь функціонал, його потрібно вміти правильно налаштувати, що дозволить розширити його можливості. Всі секрети та хитрощі цієї процедури відомі нашим майстрам. Рекомендуємо звернеться за допомогою до наших хлопців. якщо у Вас залишилися питання або є пропозиції - чекаємо Вашого дзвінка!

Налаштування Smart Tv Kiwi. Телевізори Kiwi працюють на ОС Android, тому це розкриває максимальні можливості для перегляду всіх фільмів, серіалів та мультфільмів через інтернет безкоштовно

*Зверніть увагу, що не всі телевізори підтримують Smart TV та не всі телевізори потребують

Що може знадобитися? Вартість*
Виїзд комп'ютерного майстра безкоштовно!
Консультація безкоштовно!
Підключення нового телевізора Smart TV 380 гривень
Виправлення проблем з додатками 450 гривень
Прошивка телевізорів Smart 450 гривень
Розблокування Smart Hub Samsung 380 гривень (з виїздом 480)
Зміна регіону Smart Hub Samsung 380 гривень(з виїздом 480)
Зміна регіону LG Smart TV 380 гривень (з виїздом 480)
Розблокування Smart TV на Сихові 400 гривень