Логотип компанії Львів Сервіс
Сервісний центр Львів Сервіс

Відновлення інформації з флешки

Відновлення інформації з флешкиМасове поширення твердотільних знімних носіїв інформації в форматі USB-пристроїв і флеш-карт призвело до того, що майже кожен користувач персонального комп'ютера зберігає на них свої дані.

І в деяких випадках ці дані можуть губитися. Однак це не означає, що відновити їх неможливо. Якщо мова не йде про зовнішній SSD накопичувачі. Цей тип пристроїв оснащується спеціальною технологією, яка видаляє файли безповоротно.

Існує ряд явищ, які призводять до втрати даних зі знімних носіїв:

  1. Випадкове видалення файлів або форматування носія.
  2. Дія шкідливих програм.
  3. Перепади напруги і електростатичні розряди.
  4. Неправильна експлуатація пристрою.

Але є хороші новини - поки носій не згорів фізично, є шанс повернути втрачені дані. Розглянемо кілька основних програмних рішень, які допоможуть повернути втрачені плоди багатогодинного праці, важливі бізнес-дані або фотографії з минулих вихідних.

Recover My Files

Інтерфейс програми Recover My Files

Інтерфейс програми Recover My Files

Програма без праці відновлює дані, втрачені в результаті випадкового форматування флешки або карти пам'яті будь-якого пристрою (смартфони, камери, відеореєстратори).

Компанія-розробник створила ефективний алгоритм відновлення даних і забезпечила його зрозумілим призначеним для користувача інтерфейсом. випробувати функціонал Recover My Files можна в пробної версії.

Card Recovery

Інтерфейс програми Card Recovery

Інтерфейс програми Card Recovery

Ця програма створювалася спеціально для роботи з картами пам'яті фотоапаратів і смартфонів. Функціонал орієнтований на відновлення втрачених, пошкоджених або видалених фото і відео файлів в безлічі форматів. Список оброблюваних типів носіїв теж хороший - в ньому значаться навіть щодо непоширених формати на кшталт Memory Stick.

PhotoRec

Программа PhotoRec запущенная через Командний рядок

Програма PhotoRec запущена через Командний рядок

Список інструментів для відновлення даних не був би повним без даного продукту. PhotoRec має масу переваг - вона безкоштовна, працює практично з будь-якими типами носіїв (в тим числі і знімними) і відновлює масу форматів файлів навіть при значних пошкодженнях.

Але є у неї і недолік - відсутність графічного інтерфейсу. Більшість користувачів відмовляються від чудових можливостей PhotoRec из-за того, что управление происходит через командний рядок.

Recuva

Інтерфейс програми Recuva

Інтерфейс програми Recuva

Ще один варіант безкоштовного програмного забезпечення для відновлення втрачених даних. Recuva проста і зрозуміла в освоєнні, відновлює дані з будь-яких носіїв, але в тестах показує нездатність впорається з ушкодженнями даних, викликаними збоями операційної системи.

Коли неможливо дані відновити?

Існує небагато типів ушкоджень даних, які повністю виключають відновлення. Перший - повне фізичне знищення носія. Наприклад, флешка, яка побувала в воді, не буде працювати при звичайному підключенні до комп'ютера. Однак, поки цілі блоки пам'яті, розпаяні на її платі, дістати дані з них можливо.

Тільки подібні послуги надають професіонали і вартість подібного відновлення часом непорівнянна з ціною нової флешки. Однак якщо дані критичні - є такий вихід.

Другий - багаторазове перезапісиваніе даних. У процесі використання носія фактично файли з нього не видаляються. Для того щоб ОС «бачила» чистий диск досить видалити тільки розмітку на цих файлах (в цьому власне і полягає процедура швидкого форматування) - нові дані будуть записані поверху, що природним чином призводить до повного видалення старих даних.

Назва послуги Вартість

1.1. Виїзд фахівця (район м. Львів)

Безкоштовно

1.2.1. Діагностика обладнання в сервісному центрі

Безкоштовно

1.2.2. Діагностика обладнання на виїзді

Безкоштовно

6.1. Відновлення даних (клас А)

Випадково видалені фотографії, документи. Випадки, коли пошкоджена таблиця файлової системи

Вартість залежить від об'єму відновлюваних даних

Може проводитися в сервісному центрі

від 450 гривень

6.2. Відновлення даних (клас Б)

Складні випадки, коли файли частково затерті, зашифровані або носій пошкоджений

Вартість залежить від об'єму відновлюваних даних

Проводиться тільки у нас в сервісному центрі

від 550 гривень

6.4. Ремонт контроллера USB флешки

Вартість залежить від характеру несправності

Проводиться тільки у нас в сервісному центрі

від 190 гривень

Проконсультуйтеся
по вашій проблемі

Це безкоштовно!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
(096) 423 79 67

Наша адреса
у Львові

Діагностика в подарунок!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
Львів, Зубрівська 36
Сихів
Подивитись на карті

Замовте зворотній дзвінок
Передзвонимо протягом 15 хвилин
Увага! Дана форма тимчасово не працює!

Відправитиочистити