Логотип компанії Львів Сервіс
Сервісний центр Львів Сервіс

Принтери — ремонт і обслуговування

"Львів Сервіс" занимается профессиональным обслуживанием и ремонтом принтеров. В число наших услуг входит: ремонт, чистка і налаштування принтера!

Принтери у нашому житті

Безліч інформації на сьогоднішній день передається за допомогою друкованих засобів, також майже всі роботи студентів і звітність повинні бути здані в друкованому вигляді, тому принтер — незамінний помічник у таких питаннях.

Перед вибором принтера потрібно визначитися безпосередньо з його характеристиками і видом. Існує кілька видів принтерів, які можна сміливо розділити на такі категорії: лазерні, струменеві і матричні принтери. Як ви помітили, майже в кожній родині зараз є принтер, лазерні принтери є більш затребуваними, ніж інші, завдяки швидкості друку і іншим технічним особливостям, але буває так, що навіть самі надійні і дорогі принтери колись виходять з ладу. У цій проблемі з ремонтом вам допоможе "Львів Сервіс"!

Ремонт принтера слід довіряти тільки фахівцеві

Якщо ви хоч трохи розбираєтеся в подібних видах техніки, то з легкістю зможете сказати, що ремонт принтера вимагає певних знань і умінь, які пізніше мають бути застосовані на практиці. Все це зробити потрібно не тільки по завченому матеріалу, а грамотно. Адже якщо ви спробуєте самостійно без підготовки відремонтувати або почистити принтер, то можете завдати йому ще більшої шкоди. Щоб з вашим пристрій було все в порядку, ми рекомендуємо вам свою висококваліфіковану допомогу. Компанія "Львів Сервіс" спеціалізується на наданні послуг будь-якої складності по ремонту, заправці, налаштування та чищення принтерів всіх моделей і виробників. Фахівці Нашої компании мають незаперечний досвід і знання, які успішно застосовуються на практиці протягом багатьох років, тому саме компанія & quot; Львів Сервіс & quot; є одним з лідерів з надання послуг комп'ютерної допомоги і, зокрема, з ремонту та обслуговування принтерів у Львові і області.

По крайней мере, ви повинні запам'ятати головне — ремонт будь-яких пристроїв без певних знань може призвести до плачевних наслідків, які, можливо, вже буде важко усунути або взагалі неможливо. Тому завжди краще звернутися за допомогою до фахівців.

Щоб ваш принтер був якісно обслужений в короткі терміни — викликайте додому фахівців з компанії "Львів Сервіс"!

Скільки коштує ремонт принтеров? Вартість
Виїзд комп'ютерного майстра або кур'єра безкоштовно!
Диагностика принтера безкоштовно!
Чистка та профілактика принтера 390 гривень
Повна чистка та змащування з частковим розбиранням принтера 890 гривень
Ремонт електроніки принтера

Вартість залежить від моделі принтера

Проводиться тільки в нашому сервісному центрі

від 290 гривень
Підключення і базове налаштування принтера 300 гривень

Проконсультуйтеся
по вашій проблемі

Це безкоштовно!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
(096) 423 79 67

Наша адреса
у Львові

Діагностика в подарунок!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
Львів, Зубрівська 36
Сихів
Подивитись на карті

Замовте зворотній дзвінок
Передзвонимо протягом 15 хвилин
Увага! Дана форма тимчасово не працює!

Відправитиочистити