Логотип компанії Львів Сервіс
Сервісний центр Львів Сервіс

Ноутбуки — ремонт, налаштування та апгрейд

"Львів Сервіс" займається ремонтом ноутбуків, налаштуванням і апгрейдом. Ми надаємо надійні, недорогі послуги по ремонту ноутбуків будь-якої складності!

Що вас цікавить?
Ремонт ноутбуків

Не вмикається, шумить, гріється, перезавантажується, синій екран, усунення інших неполадок і помилок ноутбука

Комп'ютерна допомога

Встановлення Windows, налаштування ноутбука, програми, видалення вірусів, установка драйверів, антивіруса та інше

Апгрейд ноутбука

Розширення пам'яті, збільшення швидкості, апгрейд відеокарти ноутбука

Ноутбуки: ремонт, налаштування, апгрейд

Ноутбуки у нашому житті

Ноутбуки стали невід'ємною частиною нашого життя. Вони мобільні і зручні для бізнесу, навчання. Їх вартість цілком доступна для широкого кола покупців. Але, як і будь-яка цифрова техніка, ноутбуки виходять з ладу. Або ж, їм може знадобитися додаткова налаштування. Так чи інакше, професійна комп'ютерна допомога – сервіс-послуга, яка може стати в нагоді в будь-який момент. Компанія "Львів Сервіс" предлагает вам послуги по якісному ремонту та налаштування ноутбуків.

Особливості ремонту ноутбуків

Щорічно обсяги продажів портативних комп'ютерів збільшується. Це пов'язано частково з нашим ритмом життя, а також з розвитком індустрії мобільних і компактних пристроїв. Не дивно, що з ростом популярності нетбуків и ноутбуків, нерідко виникають випадки їх поломок. Неакуратне поводження, віруси, падіння з висоти - все це тягне за собою серйозні наслідки. Відповідно, потрібен професійний ремонт ноутбуків фахівцями високого класу.

Як показує практика, найчастіше з ладу виходять екрани - матриці, які в силу своєї крихкості дають тріщину через удари або інших зовнішніх факторів впливу. Відлетіли клавіші Клавіатури, зламані роз'єми живлення або порти периферійних пристроїв. Через стрибок напруги можуть вигоріти вузли, які відповідають за електроживлення та інші функціональні часті ноутбуків. У деяких випадках може знадобитися і повна заміна деяких деталей, в тому числі жорстких дисків, модулів оперативної пам'яті (ОЗУ), матерінської плати ноутбука в цілому.

Здійснювати ремонт ноутбуків рекомендується строго у фахівців, які володіють необхідний діагностичним обладнанням та інструментами. Це дозволяє швидко і точно виявити неполадку, а також скоротити час і витрати на ремонт.

Апгрейд ноутбуків – збільшуємо можливості

Всі ноутбуки з часом починають показувати погану продуктивність. Головні фактори - велика кількість програм, великий обсяг використаної пам'яті, віруси і утиліти, загальмовують дію ПК, а також «сміття», тимчасові файли, які залишаються после відалення ігр та програм. Нарешті, багатьом з нас іноді хочеться підвищити продуктивність з метою перетворення його в мультимедійний або ігровий центр. Для цього потрібен апгрейд ноутбука.

Під цим словом мається на увазі модернізація. Вона може бути простою або глибокої. До першого випадку можна віднести заміну акумулятора, тим самим роблячи можливим використання ноутбука тривалий час; а також розширення оперативної пам'яті (ОЗУ). У другому випадку може знадобитися заміна жорсткий диск, приводів, системних плат, відеокарти і навіть процесора. Таким чином, будь-який, навіть простий офісний ноутбук можна перетворити на потужний інструмент для роботи.

Наша компанія "Львів Сервіс" виробляє тільки якісний ремонт, настройку і апгрейд вашого ноутбука. Звертайтеся, ми будемо раді допомогти!

Скільки коштує ремонт ноутбуків? Вартість
Виїзд комп'ютерного майстра безкоштовно!
Диагностика ноутбука безкоштовно!
Встановлення Windows від 320 гривень
Видалення вірусів від 290 гривень
Ремонт блока питания ноутбука 890 гривень
Заміна жорсткого диска ноутбука 390 гривень
Встановлення антивірусного захисту від 320 гривень
Усунення перегріву ноутбука, профілактичні роботи, чистка від пилу, заміна термопасти і термопрокладок 890 гривень
Встановлення драйверів пристроїв 390 гривень

Проконсультуйтеся
по вашій проблемі

Це безкоштовно!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
(096) 423 79 67

Наша адреса
у Львові

Діагностика в подарунок!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
Львів, Зубрівська 36
Сихів
Подивитись на карті

Замовте зворотній дзвінок
Передзвонимо протягом 15 хвилин
Увага! Дана форма тимчасово не працює!

Відправитиочистити