Логотип компанії Львів Сервіс
Сервісний центр Львів Сервіс

Комп'ютери — ремонт, налаштування, збірка

"Львів Сервіс" пропонує послуги з ремонту, налаштування, обслуговування та складання комп'ютерів будь-якої складності. Швидко, недорого, надійно!

Що вас цікавить?
Ремонт комп'ютерів

Не вмикається, шумить, перезавантажується, синій екран, інші помилки і неполадки комп'ютера

Комп'ютерна допомога

Встановлення Windows, налаштування комп'ютера, програми, видалення вірусів, установка драйверів, антивіруса та інше

Збірка комп'ютера

Збірка комп'ютера на замовлення, апгрейд комп'ютера

Комп'ютери: ремонт, налаштування, збірка

Комп'ютери у нашому житті

Сьогодні ми практично вже не уявляємо нашого життя без використання комп'ютера. Навіть з самими мінімальними питаннями і вимогами, які вирішувалися раніше самостійно, ми сьогодні звертаємося до нашого залізного друга. Напевно, ми повинні неймовірно дякувати винахідників ПК, адже навіть страшно собі уявити, як можна вижити без нього. Але практично кожен, хто має комп'ютер вдома, обов'язково стикався з певними проблемами при його використанні. Так, як організм людини, практично не може функціонувати без проблем і пригод, також і комп'ютер не може працювати постійно, не зможе виконувати завдання без ремонту і настройки певних систем.

Ремонт і налаштування комп'ютерів

Ремонт комп'ютера — це послуга, якою користувався, напевно, кожен його власник, адже в житті не все може завжди бути гладко і стабільно. Послуга ремонту комп'ютерів сьогодні виявляється безліччю організацій і компаній, але перед тим, як довірити свій комп'ютер однієї з них, потрібно впевнитися, що там працюють кваліфіковані та досвідчені фахівці. Ви напевно не один раз чули, що після ремонту або настройки, комп'ютер став працювати набагато гірше, ніж до нього. В цьому немає провини власника — це недоробка або переробка майстра. Найчастіше — це спланована дія, що призводить до поломок комп'ютера — хороші деталі замінять на погані, виробляють не правильну настройку або ремонт проводять не до кінця, щоб клієнти зверталися все частіше.

Збірка комп'ютера і обслуговування

Збірка комп'ютера і його обслуговування — це дуже ретельний і тривалий процес, а безвідповідальні працівники роблять все можливе, щоб до них приходили частіше і щоб вони змогли заробити більше. В такому питанні потрібно співпрацювати лише з досвідченими і перевіреними комп'ютерними компаніями, адже все співвідноситься з грошима.

Чому Львів Сервіс?

Компанія «Львів Сервіс» гарантує тільки якісні комп'ютерні послуги, адже ми маємо перевірену роками репутацію і працюємо тільки для вашого блага. Ремонт комп'ютерів — це наша професія.

Ми пропонуємо тільки перевірених і досвідчених майстрів, що забезпечать безперебійну роботу вашого комп'ютера, адже ми розуміємо важливість його використання в повсякденному житті. Якщо у вас виникла будь-яка, навіть найменша несправність або поломка, негайно звертайтеся до фахівців, адже щоб уберегти і зберегти ваш комп'ютер на довгий час, його слід ретельно оглянути, провести діагностику. Ви самі можете доставити його до нас в офіс поруч з метро Франківський район (Шевченківський район), або ж наш фахівець приїде до Вас додому і постарається вирішити всі на місці.

Довіряйте тільки професіоналам і звертайтеся до кращих!

Скільки коштує ремонт комп'ютерів? Вартість
Виїзд комп'ютерного майстра безкоштовно!
Диагностика комп'ютера безкоштовно!
Встановлення Windows від 320 гривень
Видалення вірусів від 290 гривень
Заміна блоку живлення комп'ютера 290 гривень
Встановлення антивірусного захисту від 320 гривень
Усунення перегріву комп'ютера, профілактичні роботи, чистка від пилу, заміна термопасти і термопрокладок 390 гривень
Встановлення драйверів пристроїв 390 гривень

Проконсультуйтеся
по вашій проблемі

Це безкоштовно!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
(096) 423 79 67

Наша адреса
у Львові

Діагностика в подарунок!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
Львів, Зубрівська 36
Сихів
Подивитись на карті

Замовте зворотній дзвінок
Передзвонимо протягом 15 хвилин
Увага! Дана форма тимчасово не працює!

Відправитиочистити