Логотип компанії Львів Сервіс
Сервісний центр Львів Сервіс

Високоякісне абонентське обслуговування

"Львів Сервіс" запрошує до співпраці тих, кому необхідні якісні послуги з абонентського обслуговування обчислювальної техніки, комп'ютерів і оргтехніки!

На сьогоднішній день будь-яка поломка комп'ютера може обернутися зірвалися угодами, іншими діловими крахами і просто справжньою нудьгою, адже комп'ютери є не тільки предметом отримання інформації, а й основною розвагою.

Абонентське обслуговування

Абонентське обслуговування підприємств

У всіх організаціях, офісах і підприємствах є комп'ютерна та інша цифрова оргтехніка, яка повинна постійно перебувати в ідеальному технічному стані. Щоб ритм робочого дня не порушувався несподіваними поломками, проблемами з інтернетом і іншими неприємними непорозуміннями, компанія «Львів Сервіс» предлагает послуги висококваліфікованих фахівців з обслуговування та ремонту цифрової апаратури, а також абонентське обслуговування організацій, фірм, комп'ютерів, оргтехніки. Для будь-якої організації це надзвичайно зручно, так як за укладеним договором майстер прибуває для коригування, настройки, обслуговування та ремонту будь-якої офісної техніки. Наша компанія укладає договори на абонентське обслуговування та профілактичні огляди офісного обладнання и оргтехніки з будь-якою фірмою, компанією і установою. У разі укладення договору про абонентське обслуговування вартість послуг значно нижче.

Обслуговування в фірмі «Львів Сервіс»

Наша компанія виробляє всі види обслуговування і ремонту, включаючи заміну блоку живлення і материнської плати монітора, панелі управління, мікросхем, динаміків, корпусів, Клавіатури та інших деталей і вузлів комп'ютерів, ноутбуків, ксероксів та іншої оргтехніки. При найменшій поломці досить викликати майстра додому, він визначить ступінь складності і по можливості і справить неполадки. Еслі обслуговування вимагає додаткового обладнання, то техніку відправляють на ремонт в офіс компании, який оснащений прогресивним діагностичним обладнанням, яке дозволяє максимально швидко усунути дефекти, налаштувати будь-яке обладнання. Висококваліфіковані системні адміністратори виконують обслуговування, налаштування та ремонт на найвищому рівні і в рекордно короткі терміни. Це особливо актуально для ділових людей, офісів і організацій. Адже якщо з комп'ютерною грою можна і почекати, то з укладанням серйозних договорів на абонентське обслуговування часом відкладати не можна.

Всім власникам оргтехніки та іншої цифрової техніки, які зацікавлені в її надійному функціонуванні, рекомендується звертатися за допомогою в нашу компанію!

Скільки коштує обслуговування комп'ютерів? Вартість

7.1. Абонентське обслуговування комп'ютерів

від 1000 грн./місяць

7.2. Абонентське обслуговування оргтехніки

від 2000 грн./місяц

7.3. Разовий виклик майстра

300 грн./годину

Проконсультуйтеся
по вашій проблемі

Це безкоштовно!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
(096) 423 79 67

Наша адреса
у Львові

Діагностика в подарунок!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
Львів, Зубрівська 36
Сихів
Подивитись на карті

Замовте зворотній дзвінок
Передзвонимо протягом 15 хвилин
Увага! Дана форма тимчасово не працює!

Відправитиочистити