Логотип компанії Львів Сервіс
Сервісний центр Львів Сервіс

Абонентське обслуговування оргтехніки

"Львів Сервіс" пропонує Вам послуги з абонентського обслуговування оргтехніки. Якісно і недорого! Запрошуємо до вигідного співробітництва!

Чим вигідно абонентське обслуговування оргтехніки?

Абонентське обслуговування оргтехнікиЗараз ведення успішного бізнесу без використання оргтехніки і обчислювальної техніки не представляється можливим. Будь-яка оргтехніки не може працювати коректно без проведення профілактичних робіт і періодичного технічного обслуговування.

Невеликим організаціям, у яких немає свого технічного фахівця, абонентське обслуговування оргтехніки дуже вигідно: Ви отримуєте якісні та Професійні послуги з ремонту, профілактики та налаштування оргтехніки, в будь-який час можете замовити терміновий виїзд фахівця для оперативного усунення неісправності оргтехніки, а так само ми надаємо безкоштовні консультації та поради щодо поліпшення або розширення Вашого парку оргтехніки.

Професійне абонентське обслуговування оргтехніки

Наші висококваліфіковані фахівці мають багаторічний досвід в абонентському обслужіваніі оргтехніки, серверів, комп'ютерів, мережевих обладнання та іншої цифрової техніки. Роботи на віїзді проводяться максимально швидко і надійно. Якщо у Вас стався критичний збій, який гальмує всю діяльність компании, телефонуйте! Ми приїдемо і оперативно все виправимо!

Скільки коштує обслуговування оргтехніки? Вартість

7.2. Абонентське обслуговування оргтехніки

від 2000 грн./місяц

7.3. Разовий виклик майстра

300 грн./годину

Проконсультуйтеся
по вашій проблемі

Це безкоштовно!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
(096) 423 79 67

Наша адреса
у Львові

Діагностика в подарунок!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
Львів, Зубрівська 36
Сихів
Подивитись на карті

Замовте зворотній дзвінок
Передзвонимо протягом 15 хвилин
Увага! Дана форма тимчасово не працює!

Відправитиочистити