Логотип компанії Львів Сервіс
Сервісний центр Львів Сервіс

Абонентське обслуговування комп'ютерів

"Львів Сервіс" пропонує Вам послуги з абонентського обслуговування комп'ютерів. Якісно і недорого! Запрошуємо до вигідного співробітництва!

Чим вигідно абонентське обслуговування комп'ютерів?

Абонентське обслуговування комп'ютерівУ наш час ведення успішного бізнесу без використання комп'ютерів і інтернет технологій не представляється можливим. Комп'ютери, як і інша цифрова техніка, не можуть працювати справно без проведення профілактичних робіт і планового технічного обслуговування. Невеликим організаціям, у яких немає свого технічного фахівця, абонентське обслуговування комп'ютерів дуже вигідно: Ви отримуєте якісні та Професійні послуги з ремонту, профілактики комп'ютерів, в будь-який час можете замовити терміновий виїзд фахівця для оперативного усунення несправності комп'ютера, а так само ми надаємо безкоштовні консультації та поради щодо поліпшення або розширення Вашого парку комп'ютерів.

Професійне абонентське обслуговування комп'ютерів

Наші висококваліфіковані фахівці мають багаторічний досвід в абонентському обслуговуванні комп'ютерів, серверів, оргтехніки, мережевий обладнання та іншої цифрової техніки. Роботи на віїзді проводяться максимально швидко і надійно. Якщо у Вас стався критичний збій, який гальмує всю діяльність компании, телефонуйте! Ми приїдемо і оперативно все виправимо!

Скільки коштує обслуговування комп'ютерів? Вартість

7.1. Абонентське обслуговування комп'ютерів

від 1000 грн./місяць

7.3. Разовий виклик майстра

300 грн./годину

Проконсультуйтеся
по вашій проблемі

Це безкоштовно!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
(096) 423 79 67

Наша адреса
у Львові

Діагностика в подарунок!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
Львів, Зубрівська 36
Сихів
Подивитись на карті

Замовте зворотній дзвінок
Передзвонимо протягом 15 хвилин
Увага! Дана форма тимчасово не працює!

Відправитиочистити