Вартість ремонту
| Найменування послуги | Ціни |
| Діагностика | Безкоштовно |
| Доставка у сервісний центр | Недоступно |
| Заміна скла екрану | від 350 грн. |
| Чищення від пилу | від 350 грн. |
| Заміна системи охолодження | від 350 грн. |
| Заміна петель кришки екрану | від 350 грн. |
| Заміна термопасти | від 350 грн. |
| Ремонт після попадання води | від 350 грн. |
| Заміна корпусу | від 350 грн. |
| Заміна акумулятора | від 350 грн. |
| Заміна роз'ємів HDMI, DVI, VGA | від 350 грн. |
| Заміна кулера | від 350 грн. |
| Видалення вірусів | від 350 грн. |
| Установка Windows 7, 10, 11 | 780 грн. |
| Заміна клавіатури | від 350 грн. |
| Встановлення програм | від 350 грн. |
| Заміна дисплея ноутбука | від 350 грн. |
| Заміна відеокарти | від 350 грн. |
| Заміна північного мосту | від 350 грн. |
| Встановлення драйверів | від 350 грн. |
| Заміна процесора | від 350 грн. |
| Заміна аудіо роз'ємів | від 350 грн. |
| Заміна оперативної пам'яті | від 350 грн. |
| Заміна тачпада | від 350 грн. |
| Заміна роз'єму живлення зарядки | від 350 грн. |
| Заміна кнопки увімкнення | від 350 грн. |
| Заміна кнопок клавіатури | від 350 грн. |
| Заміна USB роз'ємів | від 350 грн. |
| Заміна шлейфів | від 350 грн. |
| Заміна жорсткого диска | від 350 грн. |
| Заміна південного мосту | від 350 грн. |
| Заміна матриці | від 350 грн. |
Загальні характеристики
| Роздільна здатність екрану | 2256x1504 |
| Процесор | Core i3 / Pentium |
| Частота процесора | 2200...2300 МГц |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 610 / Intel UHD Graphics 620 |
| Об'єм жорсткого диска | 64...128 ГБ |
| Вага | 1.5 кг |
| Операційна система | Chrome OS |
| Об'єм кешу L2 | 512 КБ |
| Об'єм кешу L3 | 2 МБ / 3 МБ |
| Пам'ять | LPDDR3 2133 МГц |
| Екран | 13.5 " IPS |
| Відеопроцесор | SMA |
| Бездротовий зв'язок | 802.11ac |
| Інтерфейси | USB 3.1 Type A / USB 3.1 Type A x 2 / USB 3.1 Type-С / USB 3.1 Type-С x 2 / микрофон/наушники Combo |
| Час роботи від акумулятора | 10 год |
| Ємність аккумулятору | 4670 мА·год |
| Длина | 309.5 мм |
| Ширина | 245.8 мм |
| Толщина | 16.95 мм |
Ремонт ноутбука SPIN 13 у Львові, з гарантією до 2 років на ремонт у сервісному центрі.
Ремонт від досвідчених інженерів з використанням професійного обладнання, деталі завжди в наявності на складі:
- заміна тачпада;
- заміна матриці екрана;
- заміна материнської плати;
- експрес чищення;
- заміна роз'єму;
- Заміна відеокарти;
Залишіть заявку через сайт і ми полагодимо вашу техніку протягом одного робочого дня.
Безкоштовна Консультація
Надішліть заявку нашому фахівцю, він передзвонить Вам якнайшвидше!