Вартість ремонту
| Найменування послуги | Ціни |
| Діагностика | Безкоштовно |
| Доставка у сервісний центр | Недоступно |
| Заміна скла екрану | від 350 грн. |
| Чищення від пилу | від 350 грн. |
| Заміна системи охолодження | від 350 грн. |
| Заміна петель кришки екрану | від 350 грн. |
| Заміна термопасти | від 350 грн. |
| Ремонт після попадання води | від 350 грн. |
| Заміна корпусу | від 350 грн. |
| Заміна акумулятора | від 350 грн. |
| Заміна роз'ємів HDMI, DVI, VGA | від 350 грн. |
| Заміна кулера | від 350 грн. |
| Видалення вірусів | від 350 грн. |
| Установка Windows 7, 10, 11 | 780 грн. |
| Заміна клавіатури | від 350 грн. |
| Встановлення програм | від 350 грн. |
| Заміна дисплея ноутбука | від 350 грн. |
| Заміна відеокарти | від 350 грн. |
| Заміна північного мосту | від 350 грн. |
| Встановлення драйверів | від 350 грн. |
| Заміна процесора | від 350 грн. |
| Заміна аудіо роз'ємів | від 350 грн. |
| Заміна оперативної пам'яті | від 350 грн. |
| Заміна тачпада | від 350 грн. |
| Заміна роз'єму живлення зарядки | від 350 грн. |
| Заміна кнопки увімкнення | від 350 грн. |
| Заміна кнопок клавіатури | від 350 грн. |
| Заміна USB роз'ємів | від 350 грн. |
| Заміна шлейфів | від 350 грн. |
| Заміна жорсткого диска | від 350 грн. |
| Заміна південного мосту | від 350 грн. |
| Заміна матриці | від 350 грн. |
Загальні характеристики
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Частота процесора | 2600 МГц |
| Оперативна пам'ять | 16...32 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 2070 Super / NVIDIA GeForce RTX 2080 Super |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм жорсткого диска | 1000...2000 ГБ |
| Вага | 2.1 кг |
| Операційна система | Windows 10 Home |
| Об'єм кешу L2 | 1.5 МБ |
| Об'єм кешу L3 | 12 МБ |
| Пам'ять | DDR4 |
| Екран | 15.6 " IPS |
| Відеопроцесор | GDDR6 |
| Бездротовий зв'язок | 802.11ax |
| Інтерфейси | Ethernet - RJ-45 / Thunderbolt 3 / USB 3.0 Type A x 3 / выход HDMI |
| Час роботи від акумулятора | 4 год |
| Длина | 358.5 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Толщина | 17.9 мм |
Постгарантійний ремонт ноутбука Predator Triton 500 у Львові, з гарантією до 2 років на ремонт у сервісі.
Ремонт від досвідчених інженерів з використанням спеціального обладнання, запчастини завжди в наявності на складі:
- чистка вентилятора;
- заміна матриці екрана;
- заміна роз'єму;
- заміна материнської плати;
- заміна клавіатури;
- Заміна відеокарти;
Залишіть заявку через сайт і ми полагодимо вашу техніку протягом одного робочого дня.
Безкоштовна Консультація
Надішліть заявку нашому фахівцю, він передзвонить Вам якнайшвидше!