Вартість ремонту
| Найменування послуги | Ціни |
| Діагностика | Безкоштовно |
| Доставка у сервісний центр | Недоступно |
| Заміна скла екрану | від 350 грн. |
| Чищення від пилу | від 350 грн. |
| Заміна системи охолодження | від 350 грн. |
| Заміна петель кришки екрану | від 350 грн. |
| Заміна термопасти | від 350 грн. |
| Ремонт після попадання води | від 350 грн. |
| Заміна корпусу | від 350 грн. |
| Заміна акумулятора | від 350 грн. |
| Заміна роз'ємів HDMI, DVI, VGA | від 350 грн. |
| Заміна кулера | від 350 грн. |
| Видалення вірусів | від 350 грн. |
| Установка Windows 7, 10, 11 | 780 грн. |
| Заміна клавіатури | від 350 грн. |
| Встановлення програм | від 350 грн. |
| Заміна дисплея ноутбука | від 350 грн. |
| Заміна відеокарти | від 350 грн. |
| Заміна північного мосту | від 350 грн. |
| Встановлення драйверів | від 350 грн. |
| Заміна процесора | від 350 грн. |
| Заміна аудіо роз'ємів | від 350 грн. |
| Заміна оперативної пам'яті | від 350 грн. |
| Заміна тачпада | від 350 грн. |
| Заміна роз'єму живлення зарядки | від 350 грн. |
| Заміна кнопки увімкнення | від 350 грн. |
| Заміна кнопок клавіатури | від 350 грн. |
| Заміна USB роз'ємів | від 350 грн. |
| Заміна шлейфів | від 350 грн. |
| Заміна жорсткого диска | від 350 грн. |
| Заміна південного мосту | від 350 грн. |
| Заміна матриці | від 350 грн. |
Загальні характеристики
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Процесор | Celeron / Pentium |
| Частота процесора | 1100 МГц |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 505 |
| Об'єм жорсткого диска | 64 ГБ |
| Вага | 1.3 кг |
| Операційна система | Windows 10 Home |
| Об'єм кешу L2 | 2 МБ |
| Пам'ять | DDR3L |
| Екран | 11.6 " IPS |
| Відеопроцесор | SMA |
| Бездротовий зв'язок | 802.11ac |
| Інтерфейси | USB 2.0 Type A / USB 3.0 Type A / вихід HDMI / микрофон/наушники Combo |
| Час роботи від акумулятора | 8 год |
| Ємність аккумулятору | 4670 мА·год |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Толщина | 14.1 мм |
Ремонт ноутбука SPIN 1 у Львові, с гарантией 2 года на ремонт в официальном сервисе brand.
Ремонт от опытных мастеров с использованием специального оборудования, детали всегда в наличии на складе:
- заміна дисплея;
- Заміна відеокарти;
- заміна чіпа;
- чистка вентилятора;
- заміна клавіатури;
- заміна материнської плати;
Телефонуйте і ми полагодимо вашу техніку протягом одного робочого дня.
Безкоштовна Консультація
Надішліть заявку нашому фахівцю, він передзвонить Вам якнайшвидше!