Вартість ремонту
| Найменування послуги | Ціни |
| Діагностика | Безкоштовно |
| Доставка у сервісний центр | Недоступно |
| Заміна скла екрану | від 350 грн. |
| Чищення від пилу | від 350 грн. |
| Заміна системи охолодження | від 350 грн. |
| Заміна петель кришки екрану | від 350 грн. |
| Заміна термопасти | від 350 грн. |
| Ремонт після попадання води | від 350 грн. |
| Заміна корпусу | від 350 грн. |
| Заміна акумулятора | від 350 грн. |
| Заміна роз'ємів HDMI, DVI, VGA | від 350 грн. |
| Заміна кулера | від 350 грн. |
| Видалення вірусів | від 350 грн. |
| Установка Windows 7, 10, 11 | 780 грн. |
| Заміна клавіатури | від 350 грн. |
| Встановлення програм | від 350 грн. |
| Заміна дисплея ноутбука | від 350 грн. |
| Заміна відеокарти | від 350 грн. |
| Заміна північного мосту | від 350 грн. |
| Встановлення драйверів | від 350 грн. |
| Заміна процесора | від 350 грн. |
| Заміна аудіо роз'ємів | від 350 грн. |
| Заміна оперативної пам'яті | від 350 грн. |
| Заміна тачпада | від 350 грн. |
| Заміна роз'єму живлення зарядки | від 350 грн. |
| Заміна кнопки увімкнення | від 350 грн. |
| Заміна кнопок клавіатури | від 350 грн. |
| Заміна USB роз'ємів | від 350 грн. |
| Заміна шлейфів | від 350 грн. |
| Заміна жорсткого диска | від 350 грн. |
| Заміна південного мосту | від 350 грн. |
| Заміна матриці | від 350 грн. |
Загальні характеристики
| Роздільна здатність екрану | 1366x768 / 1920x1080 |
| Частота процесора | 2000...2500 МГц |
| Оперативна пам'ять | 4...8 ГБ |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 520 / Intel HD Graphics 620 |
| Об'єм жорсткого диска | 128 ГБ / 256 ГБ |
| Вага | 2.4 кг |
| Операційна система | Endless OS / Linux / Windows 10 Home |
| Ядро процесора | Kaby Lake / Skylake-U |
| Об'єм кешу L2 | 512 КБ |
| Об'єм кешу L3 | 3 МБ |
| Пам'ять | 1600 МГц / 2133 МГц |
| Екран | 15.6 " TN антибликовый / глянцевый / матовый |
| Відеопроцесор | SMA |
| Відеопам'ять | DDR3L / DDR4 |
| Бездротовий зв'язок | 802.11ac |
| Інтерфейси | Ethernet - RJ-45 / USB 2.0 Type A x 2 / USB 3.0 Type A / USB 3.1 Type A / USB 3.2 Gen1 Type A / вихід HDMI / микрофон/наушники Combo |
| Час роботи від акумулятора | 6.5 год |
| Ємність аккумулятору | 48 Вт·год |
| Длина | 381.8 мм |
| Ширина | 258 мм |
| Толщина | 24.6 мм |
Ремонт ноутбука Extensa EX2540 у Львові, з гарантією до 2 років на ремонт у сервісі.
Ремонт від досвідчених майстрів із використанням професійного обладнання, запчастини завжди в наявності на складі:
- заміна матриці екрана;
- заміна материнської плати;
- заміна тачпада;
- заміна роз'єму;
- експрес чищення;
- Заміна відеокарти;
Телефонуйте і ми полагодимо вашу техніку протягом одного робочого дня.
Безкоштовна Консультація
Надішліть заявку нашому фахівцю, він передзвонить Вам якнайшвидше!