Вартість ремонту
| Найменування послуги | Ціни |
| Діагностика | Безкоштовно |
| Доставка у сервісний центр | Недоступно |
| Заміна скла екрану | від 350 грн. |
| Чищення від пилу | від 350 грн. |
| Заміна системи охолодження | від 350 грн. |
| Заміна петель кришки екрану | від 350 грн. |
| Заміна термопасти | від 350 грн. |
| Ремонт після попадання води | від 350 грн. |
| Заміна корпусу | від 350 грн. |
| Заміна акумулятора | від 350 грн. |
| Заміна роз'ємів HDMI, DVI, VGA | від 350 грн. |
| Заміна кулера | від 350 грн. |
| Видалення вірусів | від 350 грн. |
| Установка Windows 7, 10, 11 | 780 грн. |
| Заміна клавіатури | від 350 грн. |
| Встановлення програм | від 350 грн. |
| Заміна дисплея ноутбука | від 350 грн. |
| Заміна відеокарти | від 350 грн. |
| Заміна північного мосту | від 350 грн. |
| Встановлення драйверів | від 350 грн. |
| Заміна процесора | від 350 грн. |
| Заміна аудіо роз'ємів | від 350 грн. |
| Заміна оперативної пам'яті | від 350 грн. |
| Заміна тачпада | від 350 грн. |
| Заміна роз'єму живлення зарядки | від 350 грн. |
| Заміна кнопки увімкнення | від 350 грн. |
| Заміна кнопок клавіатури | від 350 грн. |
| Заміна USB роз'ємів | від 350 грн. |
| Заміна шлейфів | від 350 грн. |
| Заміна жорсткого диска | від 350 грн. |
| Заміна південного мосту | від 350 грн. |
| Заміна матриці | від 350 грн. |
Загальні характеристики
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Процесор | Core i9 |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Оперативна пам'ять | 32 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 2080 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм жорсткого диска | 2048 ГБ |
| Вага | 4.5 кг |
| Операційна система | Windows 10 Pro |
| Об'єм кешу L2 | 2 МБ |
| Об'єм кешу L3 | 16 МБ |
| Пам'ять | DDR4 |
| Екран | 17.3 " IPS |
| Відеопроцесор | GDDR6 |
| Бездротовий зв'язок | 802.11ax |
| Інтерфейси | Thunderbolt 3 / USB 2.0 Type A / USB 3.1 Type A x 2 / USB 3.1 Type-С / мікрофонний вхід / выход DisplayPort / вихід HDMI / вихід на навушники |
| Час роботи від акумулятора | 2.5 год |
| Ємність аккумулятору | 4670 мА·год |
| Длина | 428 мм |
| Ширина | 303.3 мм |
| Толщина | 26.5 мм |
Ремонт ноутбука ConceptD 9 у Львові, з гарантією до 2 років на ремонт у сервісному центрі.
Ремонт от опытных инженеров с использованием специального оборудования, детали всегда в наличии на складе:
- заміна клавіатури;
- Заміна відеокарти;
- заміна чіпа;
- заміна материнської плати;
- заміна дисплея;
- Чищення від пилу;
Телефонуйте і ми полагодимо вашу техніку протягом одного робочого дня.
Безкоштовна Консультація
Надішліть заявку нашому фахівцю, він передзвонить Вам якнайшвидше!