Вартість ремонту
| Найменування послуги | Ціни |
| Діагностика | Безкоштовно |
| Доставка у сервісний центр | Недоступно |
| Заміна скла екрану | від 350 грн. |
| Чищення від пилу | від 350 грн. |
| Заміна системи охолодження | від 350 грн. |
| Заміна петель кришки екрану | від 350 грн. |
| Заміна термопасти | від 350 грн. |
| Ремонт після попадання води | від 350 грн. |
| Заміна корпусу | від 350 грн. |
| Заміна акумулятора | від 350 грн. |
| Заміна роз'ємів HDMI, DVI, VGA | від 350 грн. |
| Заміна кулера | від 350 грн. |
| Видалення вірусів | від 350 грн. |
| Установка Windows 7, 10, 11 | 780 грн. |
| Заміна клавіатури | від 350 грн. |
| Встановлення програм | від 350 грн. |
| Заміна дисплея ноутбука | від 350 грн. |
| Заміна відеокарти | від 350 грн. |
| Заміна північного мосту | від 350 грн. |
| Встановлення драйверів | від 350 грн. |
| Заміна процесора | від 350 грн. |
| Заміна аудіо роз'ємів | від 350 грн. |
| Заміна оперативної пам'яті | від 350 грн. |
| Заміна тачпада | від 350 грн. |
| Заміна роз'єму живлення зарядки | від 350 грн. |
| Заміна кнопки увімкнення | від 350 грн. |
| Заміна кнопок клавіатури | від 350 грн. |
| Заміна USB роз'ємів | від 350 грн. |
| Заміна шлейфів | від 350 грн. |
| Заміна жорсткого диска | від 350 грн. |
| Заміна південного мосту | від 350 грн. |
| Заміна матриці | від 350 грн. |
Загальні характеристики
| Роздільна здатність екрану | 1366x768 |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Оперативна пам'ять | 2...4 ГБ |
| Відеокарта | Intel GMA HD / Intel HD Graphics 400 / Intel HD Graphics 405 |
| Об'єм жорсткого диска | 128 ГБ |
| Вага | 2.4 кг |
| Операційна система | Endless OS / Linux / Windows 10 Home / Windows 8 64 |
| Ядро процесора | Braswell |
| Об'єм кешу L2 | 2 МБ |
| Пам'ять | 1333 МГц / 1600 МГц |
| Екран | 15.6 " TN глянцевый / матовый |
| Відеопроцесор | SMA |
| Відеопам'ять | DDR4 |
| Бездротовий зв'язок | 802.11n |
| Інтерфейси | USB 2.0 Type A x 2 / USB 3.0 Type A / вихід HDMI / микрофон/наушники Combo |
| Час роботи від акумулятора | 4.5 год |
| Длина | 381.6 мм |
| Ширина | 258 мм |
| Толщина | 26.1 мм |
Ремонт ноутбука Extensa EX2519 у Львові, з гарантією до двох років на ремонт у сервісному центрі brand.
Ремонт от опытных инженеров с использованием профессионального оборудования, запчасти всегда в наличии на складе:
- заміна тачпада;
- заміна роз'єму;
- заміна дисплея;
- заміна відеочіпа;
- чистка вентилятора;
- заміна материнської плати;
Телефонуйте і ми полагодимо вашу техніку протягом одного робочого дня.
Безкоштовна Консультація
Надішліть заявку нашому фахівцю, він передзвонить Вам якнайшвидше!