Вартість ремонту
| Найменування послуги | Ціни |
| Діагностика | Безкоштовно |
| Доставка у сервісний центр | Недоступно |
| Заміна скла екрану | від 350 грн. |
| Чищення від пилу | від 350 грн. |
| Заміна системи охолодження | від 350 грн. |
| Заміна петель кришки екрану | від 350 грн. |
| Заміна термопасти | від 350 грн. |
| Ремонт після попадання води | від 350 грн. |
| Заміна корпусу | від 350 грн. |
| Заміна акумулятора | від 350 грн. |
| Заміна роз'ємів HDMI, DVI, VGA | від 350 грн. |
| Заміна кулера | від 350 грн. |
| Видалення вірусів | від 350 грн. |
| Установка Windows 7, 10, 11 | 780 грн. |
| Заміна клавіатури | від 350 грн. |
| Встановлення програм | від 350 грн. |
| Заміна дисплея ноутбука | від 350 грн. |
| Заміна відеокарти | від 350 грн. |
| Заміна північного мосту | від 350 грн. |
| Встановлення драйверів | від 350 грн. |
| Заміна процесора | від 350 грн. |
| Заміна аудіо роз'ємів | від 350 грн. |
| Заміна оперативної пам'яті | від 350 грн. |
| Заміна тачпада | від 350 грн. |
| Заміна роз'єму живлення зарядки | від 350 грн. |
| Заміна кнопки увімкнення | від 350 грн. |
| Заміна кнопок клавіатури | від 350 грн. |
| Заміна USB роз'ємів | від 350 грн. |
| Заміна шлейфів | від 350 грн. |
| Заміна жорсткого диска | від 350 грн. |
| Заміна південного мосту | від 350 грн. |
| Заміна матриці | від 350 грн. |
Загальні характеристики
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Процесор | Core i5 / Core i7 |
| Частота процесора | 2500...2800 МГц |
| Оперативна пам'ять | 8...16 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti / NVIDIA GeForce GTX 1060 |
| Об'єм відеопам'яті | 4 ГБ / 6 ГБ |
| Об'єм жорсткого диска | 1000...1256 ГБ |
| Вага | 3 кг |
| Операційна система | Linux / Windows 10 Home |
| Об'єм кешу L2 | 1 МБ |
| Об'єм кешу L3 | 6 МБ |
| Чипсет | Intel HM175 |
| Пам'ять | DDR4 |
| Екран | 17.3 " IPS матовый |
| Відеопроцесор | GDDR5 |
| Бездротовий зв'язок | 802.11ac |
| Інтерфейси | USB 2.0 Type A x 2 / USB 3.0 Type A / USB 3.1 Type-С / вихід HDMI / микрофон/наушники Combo |
| Час роботи від акумулятора | 7 год |
| Додаткова інформація | интерфейс USB 3.1 Gen 1 Type-C |
| Ємність аккумулятору | 3220 мА·год |
| Длина | 432.32 мм |
| Ширина | 289.91 мм |
| Толщина | 29 мм |
Безкоштовна Консультація
Надішліть заявку нашому фахівцю, він передзвонить Вам якнайшвидше!