Логотип компанії Львів Сервіс
Сервісний центр Львів Сервіс

Скупаем б/у ноутбуки у Львові.

«Львів Сервіс» купує будь-які старі і зламані б/у ноутбуки у Львові. Якщо Ви хочете продати на запчастини Ваш ноутбук, ми допоможемо!

Увага: на даний момент заявка на викуп техніки молжива лише по поредній оцінці. Для попередньої оцінки можете написати на Електронну адресу або Вайбер +380964237967. В телефонному режимі та чаті оцінка не проводиться! Дякуємо за розуміння.

Які ноутбуки ми викуповуємо?

Скупка б/у ноутбуків у ЛьвовіМи скуповуємо будь ноутбуки — як старі б/у, зламані, так і нові. Виробник і модель ноутбука також можуть бути абсолютно будь-які. У наш час різних збірок і моделей ноутбуків безліч, і всі мають різні характеристики. Але можете бути впевнені, що саме Ваш ноутбук нам підійде, і ми запропонуємо за нього хорошу ціну викупу!

За скільки ми купимо Ваш ноутбук?

Вартість викупу насамперед залежить від стану б/у ноутбука. Якщо він майже новий, робочий, то ми запропонуємо 60-70% від ринкової вартості ноутбука. Якщо ж Ви бажаєте продати старий зламаний ноутбук на запчастини, то ціна скупки буде нижче.

Діагностика б/у ноутбука проводиться у нас в сервісному центрі у Львові за 10-15 хвилин. При цьому враховуються такі аспекти як: наявність тріщин, подряпин, працездатність портів, стан акумулятора, стан операційної системи і жорсткий диск, загальний технічний стан, а так само комплектація.

Якщо Ви хочете терміново продати ноутбук - залиште заяву з поміткою терміново. У такому випадку ви стаєте першими в черзі на оцінку, але вартість після оцінки буде на 15% нижчою.

Ноутбуки

Комп'ютери

Планшети

Як можна продати нам ноутбук?

  • Заповніть заявку на попередню оцінку техніки і дочекайтеся відповіді, щоб дізнатися приблизну вартість викупу;
  • Приїжджаєте до нас в сервісний центр за адресою: м. Львів, Зубрівська 36. (Сихів). Щодня, без вихідних;
  • За 15 хвилин буде проведена повна діагностика і оцінка ноутбука;
  • Якщо сума Вас влаштовує, забираєте гроші!

Дізнайтеся вартість б/у ноутбука!

* По можливості в повідомленні напишіть модель ноутбука, технічні характеристики і його стан (форма тимчасово не працює).

Відправитиочистити

Проконсультуйтеся
по вашій проблемі

Це безкоштовно!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
(096) 423 79 67

Наша адреса
у Львові

Діагностика в подарунок!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
Львів, Зубрівська 36
Сихів
Подивитись на карті

Замовте зворотній дзвінок
Передзвонимо протягом 15 хвилин
Увага! Дана форма тимчасово не працює!

Відправитиочистити