Логотип компанії Львів Сервіс
Сервісний центр Львів Сервіс

Збірка комп'ютерів якісно!

«Львів Сервіс» пропонує Вам якісні и недорогие услуги по сборке комп'ютера. Собираем компьютеры на замовлення, исправляем неполадки. Надежно!

Процес збірки комп'ютера

Якщо вам потрібно зібрати комп'ютер, але при цьому ви не знаєте, як це зробити і які деталі краще підібрати, то ви з легкістю зможете звернутися за професійною допомогою в сервіс цифрової техніки «Львів Сервіс». Фахівці, що працюють в нашому сервісі, надають усі послуги зі збирання персонального комп'ютера в офісних умовах. Також ми орієнтуємося під всі побажання клієнта. Процедура складання комп'ютера проходить строго під Вашому контролем. Будь то комп'ютер, зібраний для ігор або для простої користувальницької роботи без хороших технічних наворотів, наші майстри в будь-якому випадку врахують всі побажання.

Сборка компьютеров

Чим керуються співробітники сервісу «Львів Сервіс» при збірці комп'ютера?

Перш за все, потрібно дотримуватися позиції клієнта, що і роблять співробітники фірми при складанні комп'ютера. Перш, ніж готовий зібраний на замовлення комп'ютер потрапить у ваші руки, він пройде перевірку на якість всіх його складових, а також повинен відповідати всім технічним вимогам, які потрібні вам для комфортної роботи або ігор.

Варто зауважити, що ігрові комп'ютери мають більш високу ціну завдяки своїм відмітним елементам: відеокарти, оперативної пам'яті і процесора. Всі ці комплектуючі системного блоку комп'ютера повинні бути максимально сучасними, щоб «тягнути» всі новомодні ігри, які виходять з більш вимогливими характеристиками. Також всі деталі повинні бути сумісними один з одним для кращої роботи комп'ютера.

Якість нашого обладнання

Поряд з іншими подібними фірмами, наша компанія надає всім своїм клієнтам тільки якісні деталі для зборки комп'ютера, які попередньо проходять перевірку і отримують сертифікати якості. Компанія з кожним роком розширює клієнтську базу, завдяки якісній збірці комп'ютерів і відмінному сервісу обслуговування.

Також компанія «Львів Сервіс» займається ремонтом і настроюванням різної цифрової техніки і комп'ютерів будь-якої складності і в короткі терміни. Ви зможете замовити виїзд майстра додому або самостійно доставити комп'ютер або комплектуючі для подальшого складання нового комп'ютера до нас в офіс.

Хочете, щоб Ваш комп'ютер був найпотужнішим? Тоді звертайтеся в компанію «Львів Сервіс», досвідчені фахівці допоможуть Вам у складанні найкращого комп'ютера!

Скільки коштує збірка комп'ютера? Вартість
Виїзд комп'ютерного майстра безкоштовно!
Диагностика комп'ютера безкоштовно!
Встановлення Windows від 320 гривень
Заміна блоку живлення комп'ютера 290 гривень
Заміна жорсткого диска комп'ютера 290 гривень
Заміна відеокарти комп'ютера 290 гривень
Роботи по заміні шлейфа або кабелів живлення 300 гривень
Модернізація старого комп'ютера від 290 гривень

Проконсультуйтеся
по вашій проблемі

Це безкоштовно!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
(096) 423 79 67

Наша адреса
у Львові

Діагностика в подарунок!
з 09.00 до 21.00, без вихідних
Львів, Зубрівська 36
Сихів
Подивитись на карті

Замовте зворотній дзвінок
Передзвонимо протягом 15 хвилин
Увага! Дана форма тимчасово не працює!

Відправитиочистити